Lista kategorii

eFlex RackEnd Double Rail

Konieczność ochrony słupków regałowych jest bezdyskusyjna. Ochraniacze słupków regałowych  typu iFlex RackGuard są kolejną, udoskonaloną generacją ochraniaczy produkowanych obecnie przez firmę A-Safe. Naukowe podejście w fazie projektowania, pozwoliło stworzyć ochraniacz o wielu zaletach.

Dobór odpowiednich zabezpieczeń regałów magazynowych jest bardzo istotnym i odpowiedzialnym zadaniem. Ochraniacze iFlex RackGuard są najlepsze ze wszystkich ochraniaczy oferowanych obecnie na rynku. Jeśli posiadacie Państwo regały magazynowe,  powinniście je koniecznie chronić za pomocą ochraniaczy iFlexRack Guard.

Absorpcja uderzeń bocznych.

Ochraniacz uderzony z boku odkształca się absorbując jednocześnie energię uderzenia, a następnie powraca do pierwotnego kształtu.

Absorpcja uderzeń czołowych.

Ochraniacz uderzony od czoła redukuje siłę uderzenia oraz przekazuje jego energię nie na wskroś słupka, lecz wokół niego, redukując tym samym rozmiar potencjalnych uszkodzeń. 

Integralne Zaciski.

Dwa integralne zaciski zapewniają stały i silny docisk ochraniacza do słupka. Ochraniacz pozostaje stabilny i nie ślizga się wzdłuż słupka.

Gumowe Skrzydełka Dociskowe.

Zapewniają centralne umieszczenie ochraniacza na słupku regałowym oraz lepszy docisk ochraniacza do słupka regałowego o dowolnym kształcie jego przekroju.

Pamięć Kształtu.

Ochraniacze wykonane są z unikalnego tworzywa Memaplex, które odznacza się wysoką wytrzymałością i elastycznością. Odkształcony ochraniacz zawsze powraca do pierwotnego kształtu.

Różnorodne Słupki Regałowe.

Bezproblemowy dobór odpowiedniego ochraniacza do każdego typu słupka regałowego. Odpowiedni rozmiar ochraniacza iFlex RackGuard (040-0002), dobierany jest na podstawie wymiarów przekroju poprzecznego słupka regałowego, który zamierzamy chronić.

Punkt Tarcia.

Mocne integralne zaciski pokryte na końcach gumą, centrujące i antypoślizgowe skrzydełka gumowe oraz antypoślizgowe paski gumowe na wewnętrznej powierzchni ochraniacza, zapewniają doskonałe przyleganie i zamocowanie ochraniacza do dowolnego typu słupka regałowego.