Lista kategorii

iFlex Rail Column Guard

Bariery elastyczne do ochrony samochodów Car Park Barrier są doskonałym rozwiązaniem, które z powodzeniem można zastosować zarówno w nowych jak i remontowanych parkingach samochodowych. Bariery Car Park Barier posiadają znacznie więcej zalet niż tradycyjne bariery stalowe.

W przypadku uderzenia przez samochód w elastyczną barierę ochronną, zarówno samochód jak i bariera nie ulegają zniszczeniu. Bariery Car Park Barrier  wyeksponowane na promienie słoneczne nie zmieniają swojego koloru, ponieważ są wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na promienie UV.  Materiał, z którego są produkowane bariery posiada wysoki punkt zapłonu, co również jest istotną zaletą bariery.

Wymiary standardowej bariery:

• Rozstaw standardowych słupków wspornikowych: 1600 mm.
• Niestandardowy rozstaw słupków wspornikowych: od 900mm do 1600 mm.
• Średnica belki poprzecznej: 200 mm.
• Całkowita wysokość bariery: 560 mm.
• Dostepne moduły:
  - z jedną podporą: 300 - 700 mm
  - z dwoma podporami: 800 - 1300 mm

Zastosowania i korzyści:

Co jest niezmiernie istotne, bariery Car Park Barrier , podobnie jak i pozostałe bariery A-Safe posiadają konstrukcję modułową, co pozwala na ich zastosowanie w połączeniu z innymi produktami A-Safe, takimi jak słupki typu Bollard i bariery typu Pedestrian Barrier, które służą do wydzielenia ruch pieszego.

Standardowym kolorem barier typu Car Park Barrier jest kolor szary, ale chcąc spełnić oczekiwania swoich klientów, bariery mogą być dostarczone we wszystkich kolorach.

Firma A-Safe jest gotowa zaproponować pełny system nowoczesnych barier parkingowych dla Twojego parkingu.