A-Safe

Firma została założona w Wielkiej Brytanii w 1984 roku i obecnie posiada biura w dziesięciu krajach (Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Skandynawii, USA, Holandii, Belgii, Hiszpanii i Australii), a dystrybutorów w ponad 60 krajach.
Firma specjalizuje się w produkcji elastycznych barier, które są wszechstronnie testowane i znacznie przewyższają poziom wymagań obowiązujących na całym świecie. Zarówno bariery jak i wyposażenie służące do testowania barier w laboratorium wewnątrzzakładowym posiadają certyfikat TÜV. Produkty A-Safe wytwarzane są z opatentowanego materiału Memaplex, który jest mieszanką ośmiu składników (elastycznych poliolefin z domieszką gumy), zapewniającą wysoką wytrzymałość, elastyczność i właściwości absorpcyjne.


 

Techem. Produkty Bezpieczeństwa Pracy

Innowacyjne rozwiązania

Oferujemy szeroki wybór produktów wspomagających bezpieczeństwo w pracy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności kosztowej, a także ułatwiają codzienną pracę.

Kompleksowa oferta

Obecnie w naszej ofercie znajdują się znaki bezpieczeństwa i BHP, taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze, detektory gazu , bariery elastyczne, pokrywy kompozytowe i wiele innych produktów. Dzięki temu jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć Klientów, zapewniając komfort i niezawodną obsługę.

Doświadczenie w produkcji

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa. Dzięki jasno określonym celom, wysokiej jakości produktów oraz stale udoskonalanej linii produkcyjnej, od lat utrzymujemy się w czołówce producentów w tym segmencie. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią /e-sklep/, a także za pośrednictwem dystrybutorów.

Szeroka sieć partnerów zagranicznych

Część produktów znajdujących się w naszej ofercie jest dostarczana przez zagranicznych partnerów. Współpracujemy m.in. z takimi markami jak: A-Safe, Crowcon, SSC, Mehlhose czy Brady.

O firmie

Jesteśmy częścią BP Techem S.A. polskiej spółki, która od 1990 r. dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. W jej ramach funkcjonuje 8 działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni, Uszczelnienia, Materiały ścierne, Oleje i Smary, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Systemy Analityczne, Systemy Wycieraczek oraz Logistyka i Magazynowanie. Firma zatrudnia ponad 130 osób i sprzedaje swoje produkty w 20 krajach. Kapitał zakładowy wynosi 16,61 mln zł.